Újdonságok

Győr-Moson-Sopron Megyei Polgárőr Nap

2015.09.07 19:57
    Szombaton Mosonszentmiklós adott otthont a Győr-Moson-Sopron Megyei Polgárőr Napnak. Bár az idő egy kicsit szomorkás volt, de a hazai Mosonszentmiklós II. csapata a Mosonudvar ellen aratott 7-0-ás győzelmével és a kilátogató több száz polgárőr jó kedvével, szinte elfelejtette mindenkivel a néha szemerkélő esőt. Az eseményen megjelent dr. Nagy István Földművelésügyi Minisztérium parlamenti államtitkára, Széles SándorGyőr-Moson-Sopron megye kormánymegbízottja, Zámbó Péter az Országos Polgárőr Szövetség szakmai alelnöke, Erdős Viktória az Országos Polgárőr Szövetség Sajtófőnöke, Németh Lajos Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság r. ezredes, rendőrségi főtanácsosa, rendészeti főkapitány-helyettes. Dr. Erdős István r. alezredes a Csornai Rendőrkapitányság vezetője, Váczi Attila r. alezredes  a Győri Rendőrkapitányság mb. kapitányságvezetője. Kiss Zoltán r....

Győrből érkezett a terepjáró.

2015.08.29 07:08
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr Főkapitányság adományaként egy újabb, korszerűbb terepjáró szolgálati gépjárművel gazdagodott a Hollókői Polgárőr Egyesület. A Nógrád megyei mintatelepülés így arculatához méltó, tekintélyt parancsoló eszközzel folytathatja bűnmegelőzési munkáját.

Gyászhír!

2015.08.27 14:37
Szomorú és fájó szívvel értesítünk mindenkit, hogy pótolhatatlan veszteség érte polgárőr mozgalmunkat. Reuter György barátunk, a likócsi Civil Kontroll Polgárőr Egyesület elnöke és alapító tagja egy hirtelen rosszullét után, gyógykezelés közben tragikus hirtelenséggel eltávozott közülünk. Az ő elvesztése, elnöktársaink elvesztése oly csapás, mely kitörölhetetlen marad, akár szerető emlékük!

Gyászhír!

2015.08.27 09:38
Megtörten és végtelenül szomorúan tájékoztatunk mindenkit, hogy Perjési Frigyes, Frici bácsi, a Felső-Dunai Vízi Polgárőr Egyesület elnöke rövid, váratlan betegsége következtében elhunyt. Emlékezetünkben, s szívünkben őrizzük emlékét!

Rendezvénybiztosítás Mosonmagyaróváron

2015.08.27 09:32
A mosonmagyaróvári Kis-Duna Polgárőr Egyesület biztosította a városukban megrendezett Szent István Napok eseményeit, programjait.
Tételek: 361 - 365 ból 420