OPSZ Határvédelmi Polgárőr Tagozati Fórum Győr-Moson-Sopron megyébe

2017.10.02 16:23

A Győr-Moson-Sopron megyei Polgárőr Szövetség területén a végleges egyesületi csatlakozások után a Tagozat alapszabályának értelmében 2017.09.30.-án Fertőd város adott helyet az előírt évenkénti, és első Határvédelmi Tagozati szakmai előadásnak és tovább képzésnek melyet Török László a megyei Határvédelmi Tagozat vezetője, országos elnökségi tag, a Megyei Polgárőr Szövetség alelnöke szervezésében a Gy-M-S M Rendőrfőkapitányság Határvédelmi osztályvezetője Dr. Kovács Péter r.alezredes tartott. Az érdekes és  részletes tájékoztatón, és előadáson a csatlakozott  megyei 6  határmenti település egyesületeinek mintegy 30 tagja vett részt, igy Mosonmagyaróvár, Hegyeshalom, Rajka, Sopron, Fertőd és Sarród határvédelmi polgárőrei jelentek meg. A Fórumon átadásra kerültek az uj tagozati karjelvények is.

Az összejövetelt támogatta az OPSZ Határvédelmi Polgárőr Tagozatának Mórahalmi központja egy közös ebéd zárásával.

Sopron,2017.09.30.

Török László