Kutyás Családi Nap Gyarmaton

2023.09.30 19:54
Családi Napot tartottak gyarmati központjukban a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Polgárőr Szövetség Kutyás Tagozatának tagjai.
A rendezvényt megtisztelte jelenlétével Csaplár Zoltán, a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Polgárőr Szövetség tiszteletbeli elnöke is.
A program legfontosabb üzenete, hogy összefogja, közösséggé kovácsolja a megyében kutyával szolgálatot teljesítő polgárőröket és irányt mutatva mind a családtagok, mind a barátok, ismerősök, érdeklődők közül kinevelje az utánpótlást is
A megjelenteket izgalmas programok várták, volt íjászat és különleges terepjárókkal „Off-Road” futamon is részt lehetett venni. A jelenlévők éhségét a szabad tűzön főtt ételek csillapították.
Elismerések átadására is sor került. Fontos, hogy a fiatalabb generációt elismerve, fokozzák az elhivatottságot a kutyával való szolgálat örömét. Oklevelet kaptak a tagozat ifjú és Apró polgárőrei:
Dóra Róbert,
Máté Péter Jenő,