Közlekedésbiztonsági Nap Lébényben

2018.05.03 11:57

A Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézményben Közlekedésbiztonsági Napot tartottak.

2018 április 26.-án a Lébényi Általános Iskolában a Győri Rendőrkapitányság és a Győr-Moson-Sopron Megyei Polgárőr Szövetség együttműködésével közösen közlekedésbiztonsági napot tartottunk melyet a tanulók is nagy érdeklődéssel fogadtak.

A rendezvényt Csaplár Zoltán, a Győr-Moson-Sopron Megyei Polgárőr Szövetség elnöke nyitotta meg.

A közlekedésbiztonsági nap keretén belül a gyermekek a kerékpáros közlekedés alapvető szabályainak elméleti és gyakorlati oktatására került sor.

Az iskola udvarán KRESZ mobil parkot állítottunk fel ahol a gyermekek kerékpárjaikkal a közlekedési szabályok betartása mellett közlekedhettek.

A rendezvény sikeres lebonyolításában a Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályáról Válint Anikó rendőr főtörzsőrmester és Gerendai Sándorné nyugállományú rendőr őrnagy, polgárőr vettek részt.

Gerendai Sándorné

nyugállományú rendőr őrnagy, polgárőr