Hungarikummal bővült az "ÉCS" Polgárőr Egyesület!

2021.08.18 22:28

2021. július 28-án egyesületünk a Dunakeszi Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központban egy 9 és fél hetes törzskönyvezett kuvasz szuka kutyát vehetett át. Egyesületünk ezzel már a kutyás tagozat tagja is. Amint lehet iskolába fog járni, hogy ő is, mint az eddig átadott kuvasz kutyák sikeres vizsgát tegyen és boldogan szolgálhasson mint polgárőr kutya.

Szeretnénk megköszönni az Országos Polgárőr Szövetségnek, a Győr-Moson-Sopron Megyei Polgárőr Szövetségnek, a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesületének, az Agrárminisztériumnak, a Magyar Kuvasz Fajtagondozó Egyesületnek, Pischoff Ferencnek, Zsóri Zsoltnak, V. Németh Zsoltnak, Vincze Norbertnek és mindenkinek aki hozzájárult, hogy a kuvasz fajtamentő és génmegőrző program elindulhatott és ehhez egyesületünk is csatlakozhatott.

Erdőszéli- Fehér- Ördög Csenge.