Csapatépítő disznóvágás a polgárőröknél

2022.02.03 18:41

Csapatépítő célzattal szerveztek disznóvágást a Csorna és Kapuvár Járás polgárőr egyesületei a hétvégén. Turner Zsolt, az Egyedi Polgárőr Egyesület tagja ajánlotta fel az állatot, a csapatépítésen 12 egyesület 55 tagja vett részt. Meghívott vendégként Gyopáros Alpár kormánymegbízott, Csaplár Zoltán, Győr-Moson Sopron Megyei Polgárőr Szövetség elnöke és a megye elnökhelyettese, Funk József jelent meg. A malackából készült leves, toroskáposzta, pecsenye, sütöttek hurkát, kolbászt és rántott húst. A sokféle ételt közösen fogyasztottak el a polgárőrök és vendégeik, a jó hangulatról pedig egy cigányzenekar gondoskodott. Beszédében a kormánymegbízott úr megköszönte a polgárőrök munkáját, hangsúlyozta, mennyire fontos az ilyen összetartó rendezvény. Csaplár Zoltán tolmácsolta Túrós Andrásnak, az Országos Polgárőr Szövetség elnökének köszönő szavait, majd emlékplaketteket adott át. Elismerésben részesült Takácsné Horváth Klaudia, a Páli Polgárőr Egyesület tagja, Alföldi Roland, a Sobori Polgárőr Egyesület tagja, Varga Tibor, a Bodonhelyi Polgárőr Egyesület tagja, Némethné Szabó Judit, az Egyed Polgárőr Egyesület tagja és Csányi Gáborné, a Kónyi Polgárőr Egyesület és a Csorna- Kapuvár Járási Polgárőr Egyesületek titkára. A csapatépítő program nagy sikert aratott a megjelentek között, közös elhatározás született, hogy minden évben megismétlik, és hagyományt teremtenek vele.

Csányi-Kovács Beatrix